O nás

Jsme malý tým korálkářek a ručně pro vás tvoříme šperky. Práce s korálky nás baví, naplňuje, uklidňuje. Kouzlo korálků objevily rovněž i naše šikovné externí spolupracovnice. Je skvělé mít práci i koníčka v jednom.

 

Za každým kouskem, který v našem e-shopu vidíte, stojí mnoho hodin (někdy i desítek hodin) práce. Práce velice titěrné, kdy je ze začátku výrobek tak maličký, že ho ani není za co pořádně držet. Práce, kde jeden špatně navlečený korálek může zkazit celý vzor. Práce, která není vidět, protože když se učíme novou techniku a ono to nejde a nejde, vše vypáráme a zkoušíme dál, než to je podle našich představ. Je to práce, kterou milujeme i s tím vším okolo.

 

Používáme kvalitní skleněné korálky českého výrobce Preciosa, který exportuje do celého světa. Doplňujeme je korálky japonského výrobce TOHO, který je proslulý svou tvarovou přesností a vysokou kvalitou.

 

Pravděpodobně budete nejvíce komunikovat se mnou, takže přikládám svou fotku.

 

A teď už se pojďte podívat na naše nejnovější výrobky

 

IMG_0158zm

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení