Svatební šperky z korálků?

Svatební šperky z korálků?

 

Těšíte se na svatbu. Moc se těšíte. Ať jste s plánováním teprve na začátku nebo už jen ladíte detaily, máte minimálně přibližnou představu jak bude co vypadat.

 

Víte alespoň mlhavě jaké chcete šaty, v jaké barvě budete ladit dekorace, v jakém stylu a kde se bude svatba odehrávat, protože jste o tom už přemýšlela snad stokrát. Všechna tato rozhodnutí budou vypovídat něco o vás. O vašem stylu, vkusu, zálibách či životním postoji. K tomu, abyste se na své svatbě cítila dobře, je potřeba, aby vše proběhlo tzv. v duchu vašeho cítění světa. Neumím si představit nic horšího, než když nevěsta nezapadne na svou vlastní svatbu.

 

147032988_415286579747395_5338028695249052314_upravenámalá

 

 

První svatební náušnice byly pro kamarádku.

 

 

Takže všechno už běží podle vás, zbývají dotáhnout poslední drobnosti. Jako pomyslná třešinka na dortu mohou být nevěstiny šperky. 3N- náhrdelník, náramek, náušnice. Pryč jsou doby, kdy muselo být vše ze zlata. Co takhle korálky? My, národ sklářů, rodná zem Daniela Swarovskiho, my že už nenosíme korálky? No, nenosíme. A tak jsem to chtěla napravit. Zkrátka jsem se z návodů na internetu naučila šít korálkové šperky. Teď už vyrábím, jak možná víte, i s mou mamkou, kterou to taky chytlo a pořád zkoušíme a učíme se. Moc nás to baví a naplňuje.

IMG_0620. hotovásvetlajpg

Svatební náušnice se Swarovski rivoli- klikněte zde

 

 

Časem jsem také zjistila, že jen z kvalitních korálků a komponentů lze udělat kvalitní šperk. Nepíši bižuterii, ale skutečně šperk. Ten totiž může přežít desítky let na rozdíl od běžné bižuterie, která buď brzy zčerná nebo se tam něco ulomí atd. Dlouhá životnost je v souladu s mým ekologickým cítěním. Vím, že sklo a chirurgická ocel požadavky na dlouhou životnost splňují.

 

 

Specializujeme se na svatební šité šperky z českých korálků. Rádi vám vyjdeme vstříc a uděláme šperk v barvě či délce na míru. Podívejte se na naši nabídku a nestyďte se napsat, co potřebujete.

 

 

IMG_0665

Svatební náramek Anna klikněte zde

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení