Jak si správně změřit ruku na náramek

Líbí se vám konkrétní náramek, ale nejste si jistá, jestli vám bude sedět akorát? Změřte si ruku podle našeho návodu a nespletete se. Je to jednoduché.

Je třeba rozlišit, jestli chcete mít náramek na zapínání nebo přetahovací. Podíváme se na způsoby měření pro oba druhy náramků.

 

Náramek se zapínáním:

Krejčovský metr si obtočíte kolem zápěstí v místě, kde nejraději nosíte náramek. K této míře je potřeba připočíst cca 1 cm. Asi nikdo nemá rád, když náramek obepíná ruku tak těsně, že vypadá, jako by byl k ruce přilepený. U našich výrobků všude píši délku náramku vč. zapínání, protože i to je potřeba do celkové délky započítat.

 

Tip:

Nemáte po ruce krejčovský metr? Bohatě si vystačíte s provázkem, bavlnkou nebo silnější nití. Jakmile si ruku přeměříte provázkem, udělejte si na něm značku např. fixou. Pak můžete pohodlně změřit provázek pomocí pravítka.

 

Přetahovací náramek

Přetahovací náramek je myšlen ten, který nemá zapínání a tvoří souvislé kolečko. Nedá se přesně určit jeho začátek a konec, neboť opisuje tvar písmene O.

Nejširší místo na dlani je přes kloub palce a tam je potřeba se změřit. Náramek musí být dostatečně velký, aby šel přetáhnout přes tento kloub. Pozor, neměřte obvod zaťaté pěsti. Zbytečně by vám přibyly centimetry na obvodu a náramek by vám pak padal. Je potřeba dát ruku do špetky, tak, jak vidíte na obrázku. (Představte si, že si náramek oblékáte a nastavte tak ruku)

 

 

dobře

 

Velkou výhodu v přetahovacích náramcích vidím v jednoduchosti a rychlosti navlékání. Nemusíte se zdržovat se zapínáním, což je někdy problematické- jen o přetáhnete přes ruku a můžete vyrazit.

Nevýhoda u přetahovacího náramku je ta, že aby se náramek dostal před kloub palce, musí být o něco širší než vaše zápěstí. Čili je náramek na ruce volný. Neplandá, ale je určitě volnější než kdybyste si přesně změřili zápěstí a podle toho si vybrali klasický náramek na zapínání.

 

Podívejte se na naši nabídku náramků ZDE

IMG_9628

náramek jemné proužky ZDE

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení