Jak vybrat ženě šperk

 


 

Rádi byste své drahé ženě/přítelkyni/milence/mamince/sestře apod. koupili nějaký pěkný šperk, ale nevíte jaký. Nemáte představu, co v té obrovské nabídce všude kolem vybrat? Bojíte se, že se netrefíte do jejího vkusu? Možná se vám to už stalo. Vše krásně zabaleno, ona napjatá, vy jste si v duchu říkal Snad se jí to bude líbit. Ano, řekla, že se jí to líbí. Poděkovala, ale chyběla jí při tom v očích ta radostná jiskřička a vy jste poznal, že to není ono.

 

Právě proto jsem napsala tenhle článek, který vás má k té jiskřičce dovést. Předpokládám, že svou milou alespoň trochu znáte, případně tušíte, co má ráda. Je potřeba si položit několik otázek a co nejpřesněji si na ně odpovědět.

 

  • Nosí nějaké šperky? - Pokud ne a nevyslovila vyloženě přání alespoň jeden kousek vlastnit, není to zřejmě její šálek čaje a asi bude lepší, když se poohlédnete po úplně jiném dárku.

  • Nosí jen zlato/stříbro nebo i bižuteii? Proč? Nepřekáží jí při práci? Má alergii na bižuterní kovy? - Někdo na to trpí, ale pro tyto zákaznice máme v nabídce šperky s komponenty z chirurgické oceli, která je vhodná i pro alergiky a nebo šperky zcela bez kovových komponentů. Dává přednost drobným šperkům nebo může mít i větší, výrazné kousky?

  • Jaká je? Má ráda decentní kousky nebo barevné, rozevláté? Je zaměřena přírodním směrem nebo se jí líbí sváteční, blýskavé šperky? Co dělá ve svém volném čase? Bude se jí to hodit třeba do práce?

  • Jakou má ráda barvu? Vím o nějaké, kterou naopak nesnáší?

zm-unsplash

 

Tak co, máte už jasnější představu? Věřím, že ano.

 

Ještě pár tipů na závěr. Pokud neznáte její obvod zápěstí nebo krku, vybírejte bižuteii s tzv. prodlužovacím řetízkem. Náramek nebo náhrdelník tak můžete prodloužit až o 5 cm, takže se nemusíte bát, že jí bude malý.

 

V nabídce máme také dárkové krabičky, do kterých automaticky a ZDARMA šperky rovnou balíme.  Nebudete potom už muset řešit, jak dárek zabalíte.

 

Ještě pořád se bojíte? Jako kartičku poslední záchrany nabízíme dárkové poukazy v různých hodnotách. Pro poukazy klikněte zde

 

 


                                                                       500

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení